Vaše informácie
 
Nová udalosť
 
Dátumy

Udalosť v určitom časovom rozsahu

Termín konania

 
Popis

Krátky popis

Maximum 150 znakov
( zostáva)
 

Meta Description

Maximum 320 znakov
( zostáva)
 
 
Informácie

Miesto udalosti

Kontakt

Prílohy

 
Možnosti registrácia
 
Zmluvné podmienky

Podmienky a pravidla.

  1. Portál Tisovecmesto.sk (ďalej len "Portál") službu zadávanie podujatí a akcií ponúka úplne zadarmo. Je to poskytované pre širokú verejnosť aj pre firmy a právnické osoby.
  2. Portál si vyhradzuje právo pri nepravdivom zadaní akcie alebo podujatia konkrétne zadanie vymazať bez uvedenia dôvodu a zadávateľa zablokovať.
  3. Najmä z dôvodu nezákonnosti s diskriminácie na základe pohlavia, veku, rasy, politického alebo náboženského presvedčenia a podobne. Portál Tisovecmesto.sk neakceptuje udalosti v rozpore s právnymi predpismi.
  4. Na portáli nie je nutná registrácia, je potrebné uviesť iba prezývku a svoj email. Z tohoto dôvodu portál nepodlieha pod zákon ochrany osobných údajov a GDPR. Nakoľko užívateľ poskytuje iba údaje ako je prezývka a email.
  5. Portál prehlasuje, že poskytnutý email nebude nijako ďalej poskytovať tretej osobe a inak komerčne využívať. Váš email bude automatický vymazaný z databáze portálu po uplynutí zadanej akcie alebo podujatia.

I agree to the Terms of Service and i give consent to the processing and storing of the submitted information. I confirm i have all the permissions for the submitted contents. *

Powered by iCagenda